Obchodní podmínky

Především Vám sdělujeme, že se snažíme být spolehlivým obchodem, kam se rádi vrátíte. Proto slibujeme, že se budeme snažit vyhovět Vaším přáním a požadavkům

Pravidla obchodu:

Osobně:

Navštivte nás, pomůžeme Vám s výběrem a můžete si zboží ihned odvézt

V tomto případě zaplatíte hotově při převzetí zboží na naší provozovně po předchozí domluvě, nebo přímo pracovníkovi, který Vám trampolínu doručí pokud se dohodneme na přepravě zboží

Elektronicky:

1. Objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, že vybrané zboží proti zaplacení odebere, souhlasí s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů. Zákazník bere na vědomí, že není v silách žádného obchodu uvádět všechny technické a jiné detaily. Proto je-li pro Vás důležitý určitý parametr zboží, kontaktujte nás a ubezpečte se, že Vám můžeme poskytnout přesně to, co požadujete. Snažíme se uvádět maximum informací a přikládáme hodně fotografií, přesto nelze zabezpečit, že výrobek bude stejný, jako na přiložené fotografií. Výrobce si vyhrazuje právo na technické, estetické a funkční změny výrobků bez předchozího upozornění s tím, že změny výrobků souvisí se snahou výrobce o neustálý vývoj a zlepšování svých výrobků.

2. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Smlouva je uzavřena až po povrzení objednávky e-mailem s uvedením dodací lhůty.

Za potvrzení se nepovažuje automatická zpráva sdělující doručení objednávky. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

3. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v potvrzení objednávky. Tehdy má zákazník právo od smlouvy odstoupit.

4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.

5. Pochopitelně máme zájem na co nejlepších vztazích s našimi zákazníky a proto se budeme snažit Vám maximálně vyjít vstříc. Věříme, že se domluvíme.

Věrnostní program:

Pokud si přejete zaslat zpět členskou výhodu 6,5 % z ceny Vašeho nákupu, prosím o uvedení data narození do poznámky, protože program je jen pro starší 18-ti let. Adresu, mobilní telefon a e-mail si vyplníte standardně v objednávce. Týká se fyzických osob a majitelů objednávající firmy. Tyto výhody mohou využívat i firmy a to zcela zdarma a nezávazně. Věrnostní kartu s podrobnější informací Vám zašleme se zbožím.

Zaregistrujeme Vás do mezinárodního slevového programu Lyoness, jehož heslem je "Z každého nákupu peníze zpět". Můžete peníze dostávat zpět z každodenních nákupů potravin, drogerie a dalších potřeb - od rohlíku až po auto. Přes  2350 obchodníků v ČR a přes 70 000 na celém světě. A lze využít dalších možností k vytvoření příjmu.

Možnosti platby:

Nejsem plátce DPH. Se zbožím vždy obdržíte fakturu nebo paragon při osobním odběru.

Platba předem bankovním převodem :

Pokud si zvolíte tento způsob platby, zašleme Vám platební údaje e-mailem nebo poštou, na požádání zašleme zálohovou fakturu. Platbu za zboží můžete poukázat na náš účet 3 způsoby.

1. bankovním převodem z Vašeho účtu (internetbanking, GSM banking, platebním příkazem)

2. složením peněz v hotovosti na kterékoliv pobočce banky přímo na náš účet

3. odesláním finanční částky poštovní poukázkou typu A z kterékoliv pošty v ČR

Bankovní spojení Vám sdělíme při potvrzení objednávky

Variabilní symbol je shodný s ID Vaší objednávky, které obdržíte v potvrzovacím emailu, nebo můžete zvolit číslo zálohové faktury. Zaplacené zboží Vám bude připraveno a obratem po obdržení platby na náš účet bude odesláno.

Dobírkou:

Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí objednávky. V případě dodání zboží mimo Českou republiku je požadována vždy platba předem.

Hotově, osobní odběr, nebo naší dopravou:

V tomto případě zaplatíte hotově při převzetí zboží na naší provozovně po předchozí domluvě, nebo přímo pracovníkovi, který Vám trampolínu doručí.

Na splátky:

Na splátky neprodáváme.

Dodací podmínky:

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím dopravní firmy, anebo je možno si je vyzvednout osobně po předchozí domluvě - zdarma. V případě objednávek většího množství zboží řešíme dodání zboží individuálně tak, aby doprava byla co nejlevnější a nejrychlejší.

-  Ceny dopravy na dobírku včetně DPH:

do 15 kg      179,-Kč   (např. malé  trampolíny do 120cm, většina příslušenství, náhradní díly)

do 30 kg      229,-Kč   (např. trampolína 120, 140 cm nebo ochranné sítě)

do 50 kg     399,-Kč   (např. sada 182 cm,)

do 75 kg      499,-Kč   (např. sada 244, 305 cm)

do 100 kg    799,-Kč   (např. sady 365, 400, 426 cm )

do 150 kg    1200,-Kč   (např. sada 426 super a trampolíny a sady Super star)

do 200 kg    1490,-Kč   (např. trampolína Super star 5.0, obdélníkové trampolíny)

V popisu zboží je cena dopravy uvedena dole u každé trampolíny. U příslušenství je cena dopravy do 30, max. do 50 kg.

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. do 4 pracovních dnů po obdržení objednávky (při platbě předem max. do 2 prac. dnů od obdržení platby).

3. Ke každé dodávce zboží bude přiložen daňový doklad (nebo zaslán jako dopis poštou) který slouží současně jako dodací a záruční list.

Výměna zboží :

V případě potřeby (např. nevhodná velikost, barva, atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží v originálním obalu, po předchozí domluvě rádi vyměníme. Zboží nám zašlete jako doporučený balík na naši adresu, a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme nově požadovanou velikost či barvu. V případě poškození nebo opotřebení máme právo na přiměřenou náhradu.

Reklamační řád:

Případné reklamace vyřídíme v souladu platnými právními předpisy.

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců pro občany, 6 měsíců pro firmy (podnikající fyzické osoby a právnické osoby) pokud není u výrobku uvedeno jinak.

Nárok na uplatnění záruky může zaniknout, pokud :

  1. Výrobek byl poškozen při přepravě (Zjevné poškození zboží nebo jeho obalu je třeba ihned řešit s dopravcem. Zákazník není povinen takovéto zboží od dopravce převzít a musí o zjištěném poškození neprodleně informovat prodejce).

  2. Výrobek byl poškozen neodbornou instalací nebo zacházením a obsluhou prováděnou v rozporu s uživatelskou příručkou.

  3. Výrobek byl používán v podmínkách, které neodpovídaly parametrům a požadavkům uvedeným v dokumentaci.

  4. Výrobek byl poškozen působením živlů.

  5. Výrobek byl poškozen nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedenými v dokumentaci.

  6. Výrobek byl poškozen v důsledku jiného poškození, které neodpovídá použití dle návodu

Postup při reklamaci :

  1. Informujte nás o reklamaci telefonicky, ale VŽDY písemně e-mailem.

  2. Zboží zašlete jako doporučený balík na naši adresu.

  3. Do zásilky uveďte důvod reklamace a přiložte kopii daňového dokladu.

  4. Pro případnou vratku platby uveďte číslo Vašeho účtu

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího vzniku.

Odstoupení od smlouvy :

Kupující má dle obč.zákoníku právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek používání nebo opotřebení, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě. Po navrácení zboží, prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku za zboží předem dohodnutým způsobem.Uvedené ustanovení zákona se netýká zboží zakoupeného přímo na naší provozovně.

Ochrana osobních údajů:

Abychom Vám mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Respektujeme Vaše soukromí, a tak se snažíme množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější a data chráníme před zneužitím. Naše práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména zákonu o ochraně osobních údajů. Prohlašujeme, že Vaše údaje nebudou poskytnuty 3. osobám mimo nezbytné údaje předané dopravní společnosti pro bezproblémové doručení zboží na Vámi určenou adresu.

Osobní údaje.

Od Vás jako od zákazníka fyzické osoby musíme při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi, k realizaci prodeje zboží a zaúčtování Vaší platby za zboží. Pokud nakupujete jako firma potřebujeme navíc adresu sídla firmy, IČ a DIČ.

Údaje o Vaší činnosti.

Údaje o Vašich nákupech, reklamacích a další Vaší činnosti v našem internetovém obchodě mají rovněž důvěrný charakter a podléhají stejným bezpečnostním pravidlům jako práce s osobními údaji.

Shrnutí.

Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému neposkytujeme (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky) a slouží pouze ke kvalitnímu poskytování našich služeb. Vyhrazujeme si právo využít Vaše údaje k zasílání informací o slevách, novinkách a dalších marketingových aktivitách. V každém takto zaslaném e-mailu je návod, jak nám jednoduše sdělit že si toto nepřejete a takové používání nám zakázat. Rovněž máte právo kdykoliv nám písemně sdělit jakékoliv změny, doplnění, žádost o zlikvidování všech Vašich osobních údajů, které jste nám dříve poskytli.

Váš souhlas.

Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.

V případě nákupu za hotové na provozovně:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

INFRASAUNA Správu zajišťuje PROFI IMAGE s.r.o., publikuje Jan Leks.

© www.pro-trampoline.eu

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace